Terletmeyen Çocuk Ayakkabıları

Hakiki deri ve kanvas kumaş gibi doğal malzemelerden üretilen rengarenk terletmeyen çocuk ayakkabısı koleksiyonumuz ile karşınızdayız. Ortopedik yapıda, yumuşak anatomik tabanlı ve çocuk ayak sağlığı ile gelişimine uygun ayakkabılar üretmek için çıktığımız yolda, tasarımlarımızda önem verdiğimiz bir diğer konu da nefes alan ayakkabılar. Sadece nefes alan malzemelerden üretilen ayakkabılar sayesinde çocuklarımız tatillerde, anaokulunda, okulda ve parklardaki oyun saatlerinde ayakları terlemeden koşturup vakit geçirebilsin istiyoruz! Çocuklarımızın günlük hayattaki yaşam kalitelerinin artması, rahat ve sağlık bir şekilde hareket edebilmeleri en doğal hakları. Kuşkusuz Lil Bugga olarak onların renkli dünyasını da unutmadık! Çocukların hayal güçleri genişlesin ve yaratıcılıkları artsın diye tasarım ekibimiz; beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, mor, lacivert ve sarı başta olmak üzere en canlı renkleri ayakkabı modellerimize yansıttı. Terletmez çocuk ayakkabı modelleri arasından dilediğinizi satın almak için hemen sayfamıza göz atın!

 

Doğal malzeme ve hijyenik paketleme

Söz konusu çocuklarımız olunca onların sağlıkları bizim için birinci planda oluyor. Ürünlerin paketlemesini kendimiz yapıyor ve hepsini dezenfekte ederek sterilize edilmiş şekilde size ulaştırıyoruz.

 

Ayakkabı fiyatlarımız

Lil Bugga olarak el yapımı olan ürünlerimizde deri başta olmak üzere kaliteli doğal malzemeler kullanıyoruz. Fiyat politikamızı da, ailelerin çocuk sağlığına uygun ürünlere ulaşabileceği şekilde mümkün olan en makul sınırlarda tutmaya özen gösteriyoruz.

₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR