Kız Çocuk Spor Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

 

Çocuklarımızı neşe ile koştururken görmek, biz anne ve babaları hem gülümseten, hem de biraz kaygılandıran bir durum. Lil Bugga olarak, miniklerin en hareketli anlarında ayaklarında doğal malzemeden üretilmiş, sağlam spor ayakkabbıların olmasının, onların ayak sağlığı için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Gerçek deri, kanvas ve pamuklu kumaştan üretilen, ortopedi uzmanlarının tavsiyesi yumuşak anatomik tabanlı Lil Bugga kız bebek ve çocuk spor ayakkabılarında, insan sağlığına zararlı hiç bir kimyasal malzeme kullanmıyoruz. Birbirinden renkli ayakkabı modellerimizle de, çocuklarımızın neşe ve enerjisini tasarımlarımıza yansıtıyoruz. Sağlıklı ve doğal malzeme ile üretilmiş rengarenk modellerimizi ve fiyatlarımızı incelemeyi unutmayın.

 

Sportif Taban ve Hafif Yapı

 

Çocuk spor ayakkabısı çeşitlerimizin, sportif taban ve hafif yapısı sayesinde çocukların ayakları hep rahat etsin istiyoruz. Ayrıca yazın terletmeyen, soğuk günlerde ise hep sıcak adımlar attıran ayakkabılar Lil Bugga’da her zaman standart. El üretimi olan spor ve sneakers ayakkabılarımız, özenle ve her mevsimi düşünerek üretiliyor. Çocuklarımızın yaşam kaliteleri, günlük rahat düzeyleriyle eş değerdir. Onlar günlük hayatlarında ne kadar rahat olurlarsa, yüzleri o kadar gülecektir. Onların sağlık ve mutlulukları için adımlarımızı atıyoruz ki, çocuklarımızın adımları hep gülümseyerek olsun.

 

Paketleme ve Gönderi

 

Söz konusu çocuklarımız olunca onların sağlıkları bizim için birinci planda oluyor. Ürünlerin paketlemesini kendimiz yapıyor ve hepsini dezenfekte ederek sterilize edilmiş şekilde size ulaştırıyoruz.

 

Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

 

Lil Bugga olarak ürünlerimizde kaliteli ve deri başta olmak üzere doğal malzemeler kullanıyoruz. Fiyat politikamızı da, ailelerin çocuk sağlığına uygun ürünlere ulaşabileceği şekilde mümkün olan en makul sınırlarda tutmaya özen gösteriyoruz.


Bebek ve çocuk ayak numarası ölçüm tablosu için tıklayınız
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR