Kız Bebek İlk Adım Ayakkabısı

 

Kız bebek ilk adım ayakkabısı mı arıyorsunuz? Bebeğiniz için doğru adres Lil Bugga olacaktır! Kız bebek ilk adım ayakkabısı modellerimiz, onların ayak sağlık ve gelişimlerine uygun olarak üretildi. Steril edilmiş ve özenle hazırlanmış paketlerimiz ile satın aldığınız ürünler hijyenik bir şekilde kapınıza gelecek. Bebekleriniz için özel tasarlanmış ve el üretimi olan modellerimiz, onların minik ayaklarına çok yakışacak. Lil Bugga ekibi olarak, attıkları ilk adımdan itibaren renkli hayal dünyaları olsun ve yaratıcılıkları gelişsin diye ayakkabılarımızı rengarenk tasarladık. İlk adım ayakkabı seçiminiz onların gelişimleri için büyük önem taşıyor. Alacağınız ayakkabı, bebeğinizin ayak ölçüsünden 1-1,5 cm büyük olmalı ve ayağına uygunluğunu düzenli bir şekilde kontrol etmelisiniz. Kız bebeklerimizin parıltısına layık, ilk adım ayakkabısı ortopedik kız bebek modellerimizi incelemek ve satın almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

İlk Adım Ayakkabısı Kız Bebek Çeşitleri

 

İlk adım ayakkabısı kız bebek çeşitleri, aralıklı üst yapısı sayesinde onların minik ayaklarını terletmeyecek! Bebeğinizin, ayağı nefes alsın ve günlük yaşam kalitesi düşmesin istiyorsanız ilk adım ayakkabısı kız bebek çeşitleri tam da size göre! Çocukların sağlık ve mutlulukları için çalışan bir markayız. Bu nedenle üretim aşamamızda, onlar sağlıklı adımlar atsınlar diye özenle çalışıyoruz. Tüm ayakkabılarımız anatomik yapıdadır. Bu sayede bebeklerimizin hayata karşı ilk adımları rahat olacak. Ayakkabılarımızın yükseltilmiş ve pedli bilek kısmı, onların narin bileklerini koruyacak. Sportif, şık ve her kombine uygun modellerimizi incelemek için sayfamıza göz atabilir, bir tıkla mutluluğu evinize getirebilirsiniz.

 

Kız İlk Adım Ayakkabısı Fiyatları

 

Korkmayın, bebeğiniz daha ilk adımında evde ekonomik kriz yaratmayacak! Uygun fiyatlı ve kaliteli kız ilk adım ayakkabısı bir tıkla kapınızda. En ekonomik kız ilk adım ayakkabısı fiyatları ile sizin yüzünüz, onlar kadar tatlı modellerimiz ile bebeğinizin yüzü gülecek! Unutmayın ki Lil Bugga, doğru ürünü doğru fiyata satın alabileceğiniz bir ayakkabı markası!
 

₺125,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
1