Kız Çocuk Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

 

Lil Bugga olarak en renkli ve şık çocuk ayakkabısı ve babet modellerini kuşkusuz kızlar için tasarladık. Şıklığın yanına tüm Lil Bugga modellerinde standart olan ortopedi uzmanlarının tavsiyesi; konforlu, yumuşak ve esnek anatomik tabanı ilave ettik, ayrıca bol bol gerçek deri kullandık, böylelikle kız çocuk ayakkabısı ailemiz ortaya çıktı. Doğal deri ayakkabıların nefes alabilen özelliği olduğunu, esneyebildiklerini ve zamanla ayakların şeklini alıp onları terletmediklerini hatırlatalım. Ayrıca yaşı biraz daha ileri kızlarımız için topuklu çocuk ayakkabısı modellerimize de göz atabilirsiniz. Birbirinden renkli modellerimizi siz yetişkinlerin ve güzel kız çocuklarımızın beğenisine, en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

 

Güvenli ve hijyenik paketleme

 

Biliyoruz ki çocuğunuzu, sağlığına zarar gelecek her şeyden uzak tutuyorsunuz. Biz de ona sizin kadar değer veriyor ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Lil Bugga’dan sipariş edeceğiniz her ürün, dezenfekte edilen paketlere konulmakta ve sonrasında adreslere gönderilmektedir. Üretimlerimizde çocuk sağlığına zararlı hiçbir kimyasal ürün kullanmıyoruz.

 

Kız Çocuk Ayakkabı Fiyatları

 

Fiyat politikamızı; çocuk ayak sağlığına en uygun, en kaliteli malzemeden üretilen ürünü, en uygun fiyata satın alabileceğiniz şekilde düzenliyoruz. Kaliteli ve sağlıklı ayakkabıları en uygun fiyatlara size sunabilmek, cebinize dost fiyatlarla sizin yüzünüz, şık ve rahat modellerimiz ile en değerli varlığımız çocuklarımızın yüzünü güldürmek Lil Bugga’nın en büyük hedefi.


Bebek ve çocuk ayak numarası ölçüm tablosu için tıklayınız

 

Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR