Kız Çocuklar için Kışlık Ayakkabı ve Bot Modellerimiz


Kız çocuklar için bot modellerimiz ile miniklerin ayağı hep sıcak kalacak! Birbirinden güzel kışlık ayakkabı ve çocuk botu modelleri Lil Bugga'da!


Sıcak Tutan ve Su Geçirmeyen Çocuk Botu Çeşitleri


Atalarımızın da söylediği gibi, “ayağını sıcak tut, başını serin”. Minik çocuk ayaklarını sıcak tutmak, özellikle soğuk kış günlerinde önemli. Kış mevsimi için yanlış ayakkabı seçimi, bu hayatta en değer verdiğimiz varlıklar olan çocuklarımızın gereksiz yere hastalanmasına sebep olabilir. Su geçiren ya da sıcak tutmayan botlar, çocukların günlük yaşamını ve hayat kalitesini de olumsuz etkiler. Karlı havalarda ise minik ayakları ancak kar botları korur.


Lil Bugga ekibi olarak, onlar kış günlerini sıcak ve rahat geçirsinler diye özenle çalışıyoruz. Özel tasarım olan ayakkabılarımızın tümü, ortopedi uzmanlarının tavsiyesine uygun olarak yumuşak tabanlı anatomik. Aynı zamanda su geçirmeyen ve yumuşak deri olan ayakkabılarımızı, çocuklar güvenle ve keyifle giyebilir. Onların adımlarına destek olmanın en kolay yolu ise bebek, ilk adım ve çocuk bot modellerimize göz atmak.


Güvenli ve Hijyenik Paketleme


Biliyoruz ki çocuğunuzu, sağlığına zarar gelecek her şeyden uzak tutuyorsunuz. Biz de ona sizin kadar değer veriyor ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Lil Bugga’dan sipariş edeceğiniz her ürün, dezenfekte edilen paketlere konulmakta ve sonrasında adreslere gönderilmektedir.


Çocuk Botu Fiyatları


Fiyat politikamızı; çocuk ayak sağlığına en uygun, en kaliteli malzemeden üretilen ürünü, en uygun fiyata satın alabileceğiniz şekilde düzenliyoruz. Kaliteli ve sağlıklı ayakkabıları en uygun fiyatlara size sunabilmek, cebinize dost fiyatlarla yetişkinlerin yüzünü, şık ve rahat modellerimiz ile en değerli varlığımız çocuklarımızın yüzünü güldürmek Lil Bugga’nın en büyük hedefi.

Çocuk botu ve çizmesi seçiminde dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili blog yazımız: Çocuklar Sonbaharın Renklerini Keşfe Hazır: Yağmurdan Etkilenmeyen Ayakkabılar ve Botlar


Bebek ve çocuk ayak numarası ölçüm tablosu için tıklayınız


Tükendi
₺599,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR