Kız Bebek İlk Adım Ayakkabısı Model ve Fiyatları


Bebek ayak gelişimi ile sağlığına uygun, anatomik tabanlı, deri, hafif ve esnek ilk adım ayakkabıları Lil Bugga'da. Bebeğinizin dünyayı keşfederken adımlarını daha sağlam ve kararlı atabilmesi için Lil Bugga olarak sağlıklı ve şık ilk adım ayakkabılarını sizlere sunmayı hedefledik. Lil Bugga'nın kız çocukları için tasarlanmış rengarenk yeni sezon koleksiyonunu incelemeden ilk adım ayakkabısı almayın.


Bebek İlk Adım Ayakkabısı Çeşitleri


Lil Bugga’nın tasarım ekibinin en çok özen gösterdiği modeller, kuşkusuz ilk adım ayakkabıları. Bebeklerimiz, ilk adımlarını atarken onların narin ayaklarını destekleyecek ve aynı zamanda ayak şeklini alacak, yumuşak ve esnek ayakabılara ihtiyaç duyuyor. Ortopedi uzmanlarının da önerisi olan anatomik tabanlı, yumuşak, deri ve pamuklu kumaşlar başta olmak üzere doğal malzemeden üretilen esnek ayakkabılar ilk adımlarını atan bebeklerimiz için en doğru seçenek. Biz de Lil Bugga olarak bu özelliklerin hepsine sahip, aynı zamanda kız bebeklerimizin güzelliğine güzellik katacak, rengarenk ve cıvıl cıvıl ayakkabılar üretiyoruz.


Güvenli ve hijyenik paketleme


Biliyoruz ki çocuğunuzu, sağlığına zarar gelecek her şeyden uzak tutuyorsunuz. Biz de ona sizin kadar değer veriyor ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Lil Bugga’dan sipariş edeceğiniz her ürün, dezenfekte edilen paketlere konulmakta ve sonrasında adreslere gönderilmektedir.


İlk Adım Ayakkabı Fiyatları


Fiyat politikamızı; çocuk ayak sağlığına en uygun, en kaliteli malzemeden üretilen ürünü, en uygun fiyata satın alabileceğiniz şekilde düzenliyoruz. Kaliteli ve sağlıklı ayakkabıları en uygun fiyatlara size sunabilmek, cebinize dost fiyatlarla yetişkinlerin yüzünü, şık ve rahat modellerimiz ile en değerli varlığımız çocuklarımızın yüzünü güldürmek Lil Bugga’nın en büyük hedefi.


Bebek ve çocuk ayak numarası ölçüm tablosu için tıklayınız


Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR