Erkek Bebek İlk Adım Ayakkabısı Modellerimiz

 

Hayat maratonuna yeni başlayan bebeklerin ilk adımlarını; en rahat, sağlıklı ve sağlam bir biçimde atmasını sağlamak, anatomik tabanlı çocuk ayakkabısı üreten Lil Bugga'nın en önem verdiği konulardan biri. Gerçek deri ve pamuklu kumaş gibi doğal malzemelerden imal edilmiş, kaymaz tabanlı, yumuşak, esnek, el üretimi rengarenk Lil Bugga ilk adım ayakkabıları ile minikler hayata kararlı adımlarla başlasın istiyoruz.

 

Artık hareketli erkek bebekler parklarda keşif koşuşturmaları yapacak ve aynı tempoyla sizleri de peşlerinden koşturacaklar. Bu tatlı yorgunluğa hazır mısınız? Bebeklerin ayak gelişimine uygun, ortopedik yapıda ilk adım erkek ayakkabı modelleri arasından dilediğinizi satın almak için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Doğal malzeme ve hijyenik paketleme

 

Lil Bugga, paketlerini özenle ve hijyenik bir şekilde hazırlıyor! Söz konusu bebeklerimiz olunca, üretimde ve paketlemede onların sağlığına zararlı hiç bir kimyasal ürün kullanmıyoruz. Lil Bugga ekibi; ürünlerin seçiminden, paketlenmesine kadar bütün süreçlerden çocuğunuzun sağlığı, rahatlığı ve şıklığı için çalışıyor.

 

İlk Adım Ayakkabı Fiyatları

 

Telaşa mahal yok, bebeğiniz ilk adımları ile ev ekonomisini sarsmayacak! Her bütçeye uygun, ekonomik ve hesaplı ilk adım ayakkabı fiyatlarımız, hem annelerimizin, hem de bebeklerimizin yüzünü güldürecek! Kaliteli ilk adım ayakkabılarını uygun fiyatlara satın almak istiyorsanız, hemen sayfamızdaki ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Unutmayın ki Lil Bugga, doğru ürünü doğru fiyata satın alabileceğiniz bir ayakkabı markası!

 

İlk adım ayakkabısını seçerken nelere dikkat etmeliyim?

 

Ayakkabılarımızı bebeklerin ayak sağlığına ve gelişimlerine uygun olarak üretiyoruz. Bebeğinizin ilk adım ayakkabısı seçimini yaparken dikkat edilecek noktalar için Blog yazımıza göz atabilirsiniz: Ayakkabıya Doğru İlk Adımlar, Yeni Yürümeye Başlayan Bebekler


Bebek ve çocuk ayak numarası ölçüm tablosu için tıklayınız
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR