Kız Çocuk Erkek Çocuk

Ortopedik Yapıda İlk Adım Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

 

Bebeğiniz ilk adımlarını Lil Bugga ile sağlıklı ve güvenle atsın. Kız ve erkek çocukların ayak ortopedik yapısına uygun ilk adım ayakkabısı ve botu çeşitleri ile fiyatlarımıza göz atın. Ortopedi uzmanlarının da önerdiği; gerçek deri, yumuşak anatomik tabanlı, esnek yapılı, kaymaz tabanlı, nefes alan ve terletmeyen rengarenk bebek ilk adım ayakkabısı modellerimizin tamamını bu sayfada bulabilirsiniz. Lil Bugga olarak tüm ayakkabı modellerimizde; şık ve rahat olmasının yanı sıra, çocuk ayak gelişimine ve sağlığına uygun tasarımları temel alıyoruz.

 

Paketleme ve Gönderi

 

Söz konusu çocuklarımız olunca onların sağlıkları bizim için birinci planda oluyor. Ürünlerin paketlemesini kendimiz yapıyor ve hepsini dezenfekte ederek sterilize edilmiş şekilde size ulaştırıyoruz.

 

Fiyat Politikamız

 

Lil Bugga olarak ürünlerimizde kaliteli ve deri başta olmak üzere doğal malzemeler kullanıyoruz. Fiyat politikamızı da, ailelerin çocuk sağlığına uygun ürünlere ulaşabileceği şekilde mümkün olan en makul sınırlarda tutmaya özen gösteriyoruz.

 

İlk adım ayakkabısını seçerken nelere dikkat etmeliyim?

 

Ayakkabılarımızı bebeklerin ayak sağlığına ve gelişimlerine uygun olarak üretiyoruz. Bebeğiniz için ortopedik yapıda en iyi ilk adım ayakkabısını seçmeniz için gerekli tüm bilgileri bulabileceğiniz ilgili Blog yazımıza göz atabilirsiniz: Bebekler Ne Zaman ve Nasıl Yürür?


Bebek ve çocuk ayak numarası ölçüm tablosu için tıklayınız
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR