Erkek Bebek İlk Adım Ayakkabısı

 

Steril edilmiş ve özenle hazırlanmış erkek bebek ilk adım ayakkabısı paketleri kapınıza gelsin! Bebeğiniz, erkek bebek ilk adım ayakkabısı modellerimiz ile adımlarını sağlam atsın! Ayak sağlıkları olumsuz etkilenmesin diye tüm ayakkabılarımızı anatomik üretiyoruz. İlk adım ayakkabı seçiminiz onların gelişimleri için büyük önem taşıyor. Bu yüzden, bebeğinizin ayak ölçüsünden 1-1,5 cm büyük ayakkabı almalı ve sürekli olarak ayağına uygunluğunu kontrol etmelisiniz. Bebeğinize değer veriyor ve tüm çalışmalarımızı onların sağlığını göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Ayakkabılarımız yumuşak deri veya pamuklu kumaştan üretiliyor. Aynı zamanda rengarenk tasarımlarımız ile onların renkli dünyasını genişletiyoruz. Erkek ilk adım ayakkabısı seçiminizi bizden yana kullanın, bu sevince ortak olalım!

 

İlk Adım Ayakkabısı Erkek Bebek Çeşitleri

 

Bebeğinizin ilk adımlarıyla birlikte, tatlı sakarlıklarla dolu anılar biriktireceksiniz. Lil Bugga ekibi olarak, bu anıların güzel bir parçası olabilmek için ilk adım ayakkabısı erkek bebek çeşitlerimizin tümünü anatomik yapıda ürettik. Böylelikle, onlar rahat adımlarla size koşarken günlük yaşam kaliteniz düşmeyecek. Bebekler yürüme alıştırmaları yaparken, emeklemekten de çok çabuk vazgeçmezler. Ayakkabılarımızın esnek yapısı sayesinde, bebeğiniz tatlı düşüşlerinde emekleyerek yola devam edebilecekler. Onların bitmeyen tempolarına ve sürekli koşuşturma halinde olan tavırlarına hazır mısınız? Sağlam dikişli ayakkabılarımız, bu tempoda bebeğinizi yarı yolda bırakmayacak! Ayakkabıların yükseltilmiş ve pedli bilek kısmı, onların narin bileklerini koruyacak. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz ve memnuniyetiniz sayesinde elinizin alışacağı bir markayla tanışmaya ne dersiniz? Erkek bebek ilk adım ayakkabıları modellerimizden dilediğinizi satın almak için hemen sayfamıza göz atın, mutluluk dolu paket kapınıza gelsin!

 

İlk Adım Erkek Ayakkabısı Fiyatları

 

Korkmayın, bebeğiniz daha ilk adımında evde ekonomik kriz yaratmayacak! En ekonomik ilk adım erkek ayakkabısı fiyatları ile sizin yüzünüz, onlar kadar tatlı modellerimiz ile bebeğinizin yüzü gülecek! Uygun fiyatlarla kaliteli ürün satın almak istiyorsanız hemen sayfamıza göz atabilirsiniz. Unutmayın ki Lil Bugga, doğru ürünü doğru fiyata satın alabileceğiniz bir ayakkabı markası!
 

₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
1