Erkek Bebek Patik

 

En kaliteli erkek bebek patik modelleri Lil Bugga'da! Birbirinden güzel erkek bebek patik modelleri içinizi ısıtacak! Ürünler steril bir şekilde size ulaşsın diye, paketlerimizi kendimiz ve hijyenik bir şekilde hazırladık. Özel tasarım ve el üretimi olan patiklerimiz yumuşak deri veya pamuklu kumaştan üretiliyor. Lil Bugga ekibi olarak, onların sağlığını düşünüyor ve çalışmalarımızı buna yönelik sürdürüyoruz. Oğlunuzun hayal gücü genişlesin ve yaratıcılıkları artsın diye tüm çeşitlerimizi rengarenk yaptık. Üretimlerimizde onların sağlığına zararlı hiçbir kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Erkek bebek patik çeşitlerini onlar çok sevecek! Sayfamıza göz atın ve dilediğiniz ürünü satın alın! Oğlunuzun adımları hep sıcak olsun!

 

Erkek Bebek Patik Çeşitleri

 

Onlar kadar hassas üretilmiş erkek bebek patik çeşitleri ile bebeğinizin minik ayakları hiç üşümesin. Tamamen el yapımı olan erkek bebek patik çeşitlerimizin yumuşak tabanı, bebeğinizin emeklemesini kolaylaştıracak. İç dış gerçek deri ve yumuşacık olan modellerimiz bebeklerin narin ayaklarını koruyacak. Patik çeşitlerimizi giydirmek ve çıkarmak çok kolay olacağı için bebeğinizin sürekli hareket halinde olan ayakları sizi zorlamayacak. Yürümeyi yeni öğrendiği anlarda, yürüteç yardımıyla evi keşif aşamalarında bebeğinizin ayakları korunaklı olsun istiyorsanız bu sayfa tam da size göre! Onlar kadar tatlı olan modellerimizi incelemek ve satın almak için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Erkek Bebek Patiği Fiyatları

 

En ekonomik erkek bebek patiği fiyatları Lil Bugga'da! Uygun fiyatlarla kalitenin tadını çıkarmak harika olacak. Evet yanlış duymadınız, aldığımızdan fazlasını veriyoruz! Cebinize dost fiyatlarla sizin yüzünüz, şık modellerimiz ile çocuğunuzun yüzü gülecek. Unutmayın ki Lil Bugga, doğru ürünü doğru fiyata satın alabileceğiniz bir ayakkabı markası!
 

₺59,00 KDV Dahil
₺99,50 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺99,50 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺99,50 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺99,50 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
1