Erkek Çocuk Bot

 

Üşütmeyen ve su geçirmeyen erkek çocuk bot modelleri mi arıyorsunuz? Lil Bugga'dan alacağınız erkek çocuk bot çeşitleri ile çocuğunuzun ayakları hep sıcak kalacak! Özenle ve hijyenik hazırlanmış paketlerimiz sizinle! Onların sağlığına yönelik çalışmalarımızı sürdürüyor ve tüm ayakkabılarımızı anatomik yapıda tasarlıyoruz. Böylelikle onlar günlerini en rahat şekilde geçiriyor. Özel tasarım ve el üretimi olan ayakkabılarımız yumuşak deri veya pamuklu kumaştan üretiliyor. Profesyonel ekibimiz, ayakkabı üretimlerinde sağlığa zararlı hiçbir kimyasal ürün kullanmıyor. Lil Bugga'dan yapacağınız alışverişten memnun kalmanız için çalışmalarımızı özenle yapıyoruz. Ayrıca çocuklarımızın hayal güçleri genişlesin ve yaratıcılıkları artsın diye tüm ayakkabılarımız rengarenk tasarımlardan oluşuyor. Hemen sayfamıza göz atın ve erkek çocuk bot modelleri içinden dilediğinizi satın alın, çocuğunuz kışı hiç yaşamasın!

 

Erkek Çocuk Bot Çeşitleri

 

Erkek çocuk bot çeşitleri, kışa uygun tabanıyla buzlu yollarda kayma ihtimalini yok edecek. Çocuğunuz için bot seçimi yaparken alacağınız ayakkabının tabanına ve su geçirmez olmasına dikkat etmelisiniz. Kışlık ayakkabılar kalın kumaştan yapıldığı için daha kaba olabilir. Bu yapıda kumaşlar ile çocuğunuzun hareket yeteneği kısıtlanabilir. Lil Bugga'nın özel tasarım ayakkabıları sayesinde onların özgürlükleri kısıtlanmayacak. Ayakkabılarımızın su geçirmeyen yapısı ve pamuklu kumaşı sayesinde onların ayakları hep sıcak kalacak. Erkek çocuk botu modellerimiz arasından dilediğinizi satın almak için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Erkek Çocuk Bot Fiyatları

 

En ekonomik erkek çocuk bot fiyatları Lil Bugga'da! Uygun fiyatlarla kalitenin tadını çıkarmak harika olacak. Evet yanlış duymadınız, aldığımızdan fazlasını veriyoruz! Cebinize dost fiyatlarla sizin yüzünüz, şık modellerimiz ile çocuğunuzun yüzü gülecek. Unutmayın ki Lil Bugga, doğru ürünü doğru fiyata satın alabileceğiniz bir ayakkabı markası!
 

Tükendi
₺145,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
₺245,00 KDV Dahil
₺165,00 KDV Dahil
₺165,00 KDV Dahil
₺165,00 KDV Dahil
₺165,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
1