Erkek Çocuk Ayakkabısı Fiyatları ve Modellerimiz


Erkek çocuk ayakkabısı çeşitlerimiz birbirinden renkli halleriyle ve uygun fiyatlara Lil Bugga'da! Ayakkabılarımızın tümü yumuşak anatomik tabanlı.


Üretim sürecinde miniklerin sağlığına zararlı hiçbir kimyasal ürün kullanmıyoruz. Böylelikle, çocuklarımızın ayakları hep sağlıklı kalıyor. Aynı zamanda onların yaratıcılıkları ve hayal güçleri genişlesin diye ayakkabılarımız rengarenk tasarımlarla satışa sunuyoruz. El üretimi ve özel tasarım olan ayakkabılarımız, sağlam dikişleri ile çocuğunuzun bitmeyen enerjisine ve temposuna ayak uyduruyor.


Özenle hazırlanmış ve dezenfekte edilmiş hijyenik paketlerimize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Çalışmalarımızı, onların rahatlık ve sağlıkları için sürdürüyoruz.


Yumuşak Anatomik tabanlı ve hafif çocuk ayakkabıları


Ortopedi uzmanlarının tavsiyesi olan bebek ayak gelişimine uygun hafif, esnek ve yumuşak anatomik tabanlı ayakkabılarımız, çocuk gelişimi ve sağlığı ön plana alınarak tasarlandı. Özellikle doğal deri malzeme kullanılarak üretilen bebek ve çocuk ayakkabılarımız, nefes alabilen ve terletmeyen yapıda, hızla büyüyen miniklerin ayaklarına uyum sağlayabilen özellikte. Onların sağlık ve mutlulukları için adımlarımızı atıyoruz ki, çocuklarımızın adımları hep gülümseyerek olsun.


Her bütçeye uygun erkek çocuk ayakkabı fiyatları


Her bütçeye uygun, en ekonomik fiyatlar Lil Bugga'da! Özel tasarım, gerçek deri bebek ve çocuk ayakkabılarını en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Lil Bugga, çocuk gelişimi ve sağlığına uygun ayakkabıları doğru fiyata satın alabileceğiniz güvenilir adres.Bebek ve çocuk ayak numarası ölçüm tablosu için tıklayınız


₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR