Ürün Değişimi ve İade Şartlarımız

 

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile değişim yapmak istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler:

 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, değişim talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “MüşteriHizmetleri” bölümünden bilgi vermeli veya  [email protected]’a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme e-mail'i doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi işgünü içerisinde LilBugga’ya, kargo bedelini karşılayarak geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef değişim kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve değişim onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

Değişim yapacağınız ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve LilBugga’nın doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Değişiminiz onaylanmadan önce ürünle ilgili incelemeyi‘ LilBugga - Değişim Bölümü yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm değişim gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır.Ancak, değiştirmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, değişiminiz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.
 

Değişim Talebiniz Onaylandıktan Sonra


Değişim onayınızı takip eden üç gün içerisinde yeni ürününüzü kargoya vermiş oluyoruz.

 

 

Özel Koşullar

 

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir.

 

Orjinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, her hangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

Ürünün değişimi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

 

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. İadelerde kargo ücreti düşülmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR