Kız Çocuk Babet Ayakkabılar

 

Şıklığından taviz vermeyen enerjik kız çocukları için en renkli ve kaliteli babet ayakkabılar Lil Bugga’da. Lil Bugga kız çocuk babet koleksiyonunda; günlük kullanım için sade tasarımların yanı sıra doğum günü, düğün, konser ve diğer etkinliklerde giyilebilecek daha gösterişli ve aksesuarlı modelleri bulabilirsiniz. Tüm modellerin ortak yanı ise giyimi son derece rahat ve konforlu olan yumuşak anatomik tabana sahip olmaları. Ayrıca oldukça hafif olan babetlerimiz, seyahatlerde çanta ve bavullarda kolaylıkla taşınabiliyor. Çocuk ayak ortopedik yapısına uygun olarak tasarlanan Lil Bugga babet ayakkabıları, hakiki deri başta olmak üzere doğal malzemelerden ve el işçiliği ile üretiliyor. Nefes alan doğal malzeme kullanımı sayesinde minik ayaklar terlemiyor. Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan özel tasarım modellerimizi uygun fiyat seçenekleriyle sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Doğal malzeme ve hijyenik paketleme

 

Söz konusu çocuklarımız olunca onların sağlıkları bizim için birinci planda oluyor. Ürünlerin paketlemesini kendimiz yapıyor ve hepsini dezenfekte ederek sterilize edilmiş şekilde size ulaştırıyoruz.

 

Babet Ayakkabı Fiyatları

 

Lil Bugga olarak ürünlerimizde kaliteli ve deri başta olmak üzere doğal malzemeler kullanıyoruz. Fiyat politikamızı da, ailelerin çocuk sağlığına uygun ürünlere ulaşabileceği şekilde mümkün olan en makul sınırlarda tutmaya özen gösteriyoruz.


Bebek ve çocuk ayak numarası ölçüm tablosu için tıklayınız
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR