• Ocak 19, 2021

  Herşeyden daha çok değer verdiğimiz çocuklarımızın ilk kez kendi ayakları üzerinde durduğunu görmek, kuşkusuz bir anne ve baba için en heyecan verici duygulardan biri. İlk adımlarını attıkları günden, kendi kararlarını alıp bağımsız bir birey oldukları zamana kadar miniklere en büyük desteği siz aileler veriyor, onların sağlığı ve güvenliği için gereken her türlü eşyayı onlara bizzat sağlıyorsunuz. Peki ilk adımların atıldığı dönemden okul çağına kadar en önemli ihtiyaçlardan biri olan ayakkabı konusunda neler biliyorsunuz? Bu önemli konuda anne ve babaların tercihlerini kolaylaştırmak için bebek ve çocuk ayakkabısı seçininin püf noktalarını inceledik. Beğenerek okumanız dileğiyle.

  blog yazısı, Bebek ve Çocuk Ayakkabı Seçiminin Püf Noktaları
 • Ocak 19, 2021

  Soğuk kış günlerinde miniklerin hem ayaklarını, hem de renkli tasarımları ile içini ısıtacak Lil Bugga bebek ve çocuk botlarından 6 modeli sizler için listeledik. Tamamı çocukların ayak gelişimine uygun yumuşak anatomik tabanlı olan botlarımız; hafif yapıları, kaliteli ve doğal malzeme ile üretilmeleri, kaymaz taban gibi özellikleri ile öne çıkıyor.

  Blog Yazısı, Kışlık Çocuk Botu Önerileri
 • Ocak 10, 2021

  Antik Yunan ile Roma imparatorluğu zamanından beri kullanılan ve popülerliğini yitirmeyen sandaletler, günümüzde hala en sevilen ayakkabı modelleri arasında. Akdeniz’in hemen hemen her kıyısında sıkça görebileceğiniz sandaletler, rahat ve havadar yapıları ile narin çocuk ayakları için biçilmiş kaftan.

  Blog Yazısı, Erkek ve Kız Çocuk Sandalet Modelleri